The Asian Commercial Sex Scene

The Asian Commercial Sex Scene (https://sbfsg.agency/index.php)
-   International Field Reports (https://sbfsg.agency/forumdisplay.php?f=21)
-   -   All Vietnam Related TCSS / Info / Gatherings / Help Thread (https://sbfsg.agency/showthread.php?t=145734)

Hurricane88 22-05-2014 10:01 AM

Re: Shenzhen

Quote:

Originally Posted by KangTuo (Post 11082151)
From para bx:
Anh quá đáng lắm KT à! Em không tội nghiệp vợ anh. Em chỉ thấy tội nghiệp con anh thôi! Bé đáng yêu quá anh ạ! Cứ xem như anh ghét em cũng đc, anh nói em nhiều chuyện cũng được, anh không thích nói chuyện với em cũng được. Nhưng xin anh 1 lần nghe em nói đc ko? Đừng đối xử với vợ anh như thế nữa anh à! Tàn nhẫn lắm!

Em không yêu chồng em, v́ em vẫn c̣n nhớ đến anh, em không biết thời gian anh quen em t́nh cảm đó anh dành cho em là thật hay giả dối, nhưng em vẫn luôn muốn được anh lừa dối một lần nữa mặc dù em biết anh rất ghét em. Nhưng em không quay lại singapore nữa. V́ yêu anh, và v́ thương con em. Mặc dù em không yêu chồng em, người em yêu là anh. Nhưng em chưa bao giờ lừa dối chồng em, em chưa bao giờ đi t́m người đàn ông khác. Anh nói em xạo cũng được. Trẻ con ra đời rất vô tư, nó không làm ǵ có lỗi cả. Nên anh đừng bao giờ đi t́m người phụ nữ khác nữa...
Nh́n anh vui vẻ với người con gái khác không phải là vợ anh, em đă khóc dùm vợ anh, anh có biết không?

Đừng lừa dối vợ của anh nữa. Em xin anh đấy

she loves you so much...haha...:p:p

FireShark 22-05-2014 11:45 AM

Quote:

I never go beyond num2... If find another, means this num2 no more...
Haiz... Previous vb (para teddy bear and para bx) know from my fake fb account that i still fooling, they pm me to stop.

From para bx:
Anh quá đáng lắm KT à! Em không tội nghiệp vợ anh. Em chỉ thấy tội nghiệp con anh thôi! Bé đáng yêu quá anh ạ! Cứ xem như anh ghét em cũng đc, anh nói em nhiều chuyện cũng được, anh không thích nói chuyện với em cũng được. Nhưng xin anh 1 lần nghe em nói đc ko? Đừng đối xử với vợ anh như thế nữa anh à! Tàn nhẫn lắm!

Em không yêu chồng em, v́ em vẫn c̣n nhớ đến anh, em không biết thời gian anh quen em t́nh cảm đó anh dành cho em là thật hay giả dối, nhưng em vẫn luôn muốn được anh lừa dối một lần nữa mặc dù em biết anh rất ghét em. Nhưng em không quay lại singapore nữa. V́ yêu anh, và v́ thương con em. Mặc dù em không yêu chồng em, người em yêu là anh. Nhưng em chưa bao giờ lừa dối chồng em, em chưa bao giờ đi t́m người đàn ông khác. Anh nói em xạo cũng được. Trẻ con ra đời rất vô tư, nó không làm ǵ có lỗi cả. Nên anh đừng bao giờ đi t́m người phụ nữ khác nữa...
Nh́n anh vui vẻ với người con gái khác không phải là vợ anh, em đă khóc dùm vợ anh, anh có biết không?

Wow So touching, What KT had done to her. She still love u deep deep.

KangTuo 23-05-2014 07:16 AM

Quote:

Originally Posted by FireShark (Post 11083286)

Cannot recall anything particular that I did. I always chut same pattern to tackle vb...

snipeshot08 23-05-2014 07:49 AM

Quote:

Haiz... Previous vb (para teddy bear and para bx) know from my fake fb account that i still fooling, they pm me to stop.

Is it that VB whom can sing almost all viet duets with me???:confused: the same aggressive one whom I had to drag another VB out of the room cos they were physically fighting :eek:

Cheerios.......SS08 ^_^

snipeshot08 23-05-2014 07:53 AM

Quote:

Originally Posted by KangTuo (Post 11082211)
Its Vxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :D

Got somebody whose nick so loooooooonnnnnnnnnnnngggggggggggg meh???:confused:

So it should be CEO since the tiger now meek like kitten liao :D

Cheerios......SS08 ^_^

snipeshot08 23-05-2014 07:54 AM

Quote:

Originally Posted by FireShark (Post 11083286)

Then why u think I always call him the Supreme GrandMaster :D

Cheerios......SS08 ^_^

KangTuo 23-05-2014 07:59 AM

Quote:

Originally Posted by snipeshot08 (Post 11088781)
Is it that VB whom can sing almost all viet duets with me???:confused: the same aggressive one whom I had to drag another VB out of the room cos they were physically fighting

Yes.. she is the one.
You also can remember so well ha.. is there any other vb who can sing alot of duet with you ?

KangTuo 23-05-2014 08:00 AM

Quote:

Originally Posted by snipeshot08 (Post 11088792)
Got somebody whose nick so loooooooonnnnnnnnnnnngggggggggggg meh???:confused:

So it should be CEO since the tiger now meek like kitten liao

Wrong guess... CEO where got keep numbers wan?

Hurricane88 23-05-2014 10:19 AM

Quote:

Is it that VB whom can sing almost all viet duets with me???:confused: the same aggressive one whom I had to drag another VB out of the room cos they were physically fighting :eek:

Cheerios.......SS08 ^_^

Wow...you can sing all the viet duets ha...clap clap clap...:)

MIFAcafe 23-05-2014 10:26 AM

Love is a funny thing.

It is possible for love to still exist after breaking up.

:p

Quote:

From para bx:

FireShark 23-05-2014 10:37 AM

Quote:

Is it that VB whom can sing almost all viet duets with me???

Wow you can sing all the duets songs. Next time must listen you sing Nguoi Dien Yeu and Chia Doi Mot Trai Tim. I love both of the songs very much.

Hurricane88 23-05-2014 10:40 AM

Quote:

Originally Posted by FireShark (Post 11089457)
Wow you can sing all the duets songs. Next time must listen you sing Nguoi Dien Yeu and Chia Doi Mot Trai Tim. I love both of the songs very much.

I go check out these two duets...thank you...:)

Recently trying to learn Loi Lam duet...:)

FireShark 23-05-2014 10:46 AM

Quote:

Originally Posted by Hurricane88 (Post 11089467)
I go check out these two duets...thank you...:)

Recently trying to learn Loi Lam duet...:)

There are many good Duet Songs. I will post it matter of hearts there. Not all these songs can be found in Singapore but maybe in Vietnam.

FireShark 23-05-2014 11:03 AM

Re: All Vietnam Related TCSS / Info / Gatherings / Help Thread

http://www.sammyboyforum.com/showthr...1#post11089596

Posted some duet songs which is my preference.

KangTuo 23-05-2014 11:13 AM

Quote:

Originally Posted by FireShark (Post 11089457)

Wait till you hear ss08 do the rap portion of Ng dien yeu.
I am trying to remember the lyrics of rap portion... But tongue twisted when rap.

All times are GMT +8. The time now is 07:46 AM.